رسالت من

رسالت من

رسالت منرسالت من در این دنیا :

 • در این دنیای هستی که همه افراد در زندگیشان نیاز به یک سری اطلاعات و اصولی هستند تا بدرستی، حتی با وجود مشکلات زیاد مثل مریضی به طور مصداقی خودم گرفتارش هستم،شخصی،اجتماعی،اقتصادی و فرهنگی و عیر، یقینا دارای رسالتی هستند.

 • همه آنها در تلاشند که در زندگی روزمره اشان برای رفاه خانواده شان چیزی کم نذارند.امکانات رفاهی بروز و تجهیزات بروز برای رفاه کانون گرم خانواده مثلا داشتن خانه آنچنانی در بهترین جای آب و هوایی و آخرین مدل ماشین دنیا و دیگر مطعقات.برای بدست آوردن چنین زندگی از هر طریق(حرام،حلال) می جنگند.

 • در همین خصوص من خودم فردی را می شناسم که تا پایان سی سال خدمتش وضع زندگی خوبی نداشت بعد از سی سال خدمت با تلاش مضاعف خودش و بچه هاش کسب و کار دیگری راه اندازی کرده و خوش بختانه کارشان هم گرفته ،بعد پنج سال وضعشان بهتر و بهتر شد.

 • متاسفانه این خوشی زندگی که از آرزوهای ایشان بود رسیدند اما کانون گرم خانواده دیگر خبری نیست! البته نا گفته نماند این فرد به اصطلاح مترقی در بعضی از امور بهبودشخصی و گروهی،رفتارهای انسانی هم خودش و فرزندانش ضعفهایی داشتند.

 • فرد مورد بحث با اندکی دوراندیشی می توانست همه آسیب های اجتماعی  را بررسی و در این خصوص مهارتهایی را کسب کند و با داشتن برنامه کاری دقیق و مهارتهای کافی گفتاری و رفتاری هم خودش و دیگر اعضای گروهش را واکسینه کند.حیف که با بی دقتی و بی توجهی آنچه را انتظار داشت نشد.

 • رسالت من در این دنیا: داشتن رسالت در زندگی انجام ماموریتم (انتقال مهارتها و دانش و پیام لازم و کاربردی ب دیگران و جویندگان دانش)  سبب می شود که حال خوبی داشته باشیم.

 • رسالت : یعنی همه اصول و مهارتهایی را خود می دانی به دیگران بیاموزی تا دنیا جایی بهتر برای من و دیگران باشد.خوشحالی و شاد زیستن را برای همه خواستن حس بسیار خوبی که همه انسانها دوست دارند.

 

 

 

 

 

 

 • رسالت در سخنرانی و فن بیان مهارت ارتباطی

  اول اینکه در هر کاری هر فردی باید رسالتی داشته باشد یعنی هدف برای موفقیت خودش دارد . بر اساس نظر محققان فقط ۳درصد افراد جامعه رسالت زندگی و ماموریت خودشون را پیدا، وبر اساس آن هدفگذاری می کنند.

   شاید در جامعه امروزی به واسطه اطلاعاتگسترده و کلاسهای متفاوت و متعدددر خصوص هدف و هدفگذاری براساس استعداد مباحثی رو شنیده باشید، اما واقعا اگر جزء اون دسته از افرادی هستید که عاشقانه دنبال پیدا کردن رسالت زندگی تون هستید باید به شما احسن گفت ، بخاطر اینکه خیلی کسایی هستند که عمری زحمت وتلاش، اما هدف و رسالت شان را در این دنیا از این زندگی نفهمیدند.

  و بطور عادت شبانه روز و زمان گذشت و هیچ ماموریت و رسالتی برای خودش ترسیماما عده ایی از افراد با فرا گیری مهارتها و روشهای فن بیان دنیای خوب و زیبایی برای خود و دیگران ساختند و هم حال خودشان و اطرافیانشان خوب است.همه را دوست دارند و بالعکس.ارتباط خوب و موثر ایجاد می کنند .

  راه درست زندگی کردن را به دیگران با داشتن هدف می آموزند تا همه آدمها ارتباط بی نقصی در جامعه با همنوع خود برقرار کند.این یعنی  رسالت وهدف.دنیای جایی بهتر برای زندگی کردن همه باشد.

   

   

  نکته:

  پیدا کردن رسالت چه مزایایی دارد؟ هر فردی با پیدا کردن ماموریت و رسالت فردی خودش به استعداد و توانایی های درونی، علاقه واقعی، ارزش های فردی و چشم انداز زندگیش پی می برد.

   

   

   

   

   

مدرس مهارت های ارتباطی فن بیان و سخنرانی با رویکرد بهبود فردی، در تلاشم با اصول فن بیان ( هم خوب حرف بزنیم و هم حرف های خوب بزنیم ) و با مهارت های ارتباطی حال و حس خوب در دیگران ایجاد کنیم تا شادی و امید در لحظه لحظه عمرشان موج بزند ودنیای زیبا و قشنگ با مثبت اندیشی بر پایه تلاش و پشتکار به یاری یکدیگر خلق و در کنار هم زندگی سالم به همراه سلامت فکری، روحی و جسمی را تجربه کنیم. و از همه مهمتر در برابر هر مسئله ایی محترمانه، منصفانه و قاطعانه تصمیم گرفته اصطلاحا با دور اندیشی یا با تفکر سیستمی با مسئله برخورد کنند. همچنین کارشناس مدیریت و دارای گواهینامه ( MPT ) ایران و انگلستان می باشم.

zehnbartar
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :